Twój sprzęt dostał zadyszki?

Pomożemy mu wrócić do formy

Pomagamy w powrocie do formy

Nasza firma opiera swoją działalność na bogatym doświadczeniu i ponadprzeciętnych umiejętnościach pracowników. Dzięki temu możemy szybko i sprawnie realizować serwis komputerów, cennik ustalając przy tym w taki sposób, aby klienci byli zadowoleni pod każdym względem.

Świadczymy usługi we Wrocławiu w zakresie błyskawicznej i kompletnej pomocy w zakresie wszystkich problemów z komputerami stacjonarnymi wszystkich marek, sieciami (kablowymi i WiFi), programami, pocztą e-mail, wirusami komputerowymi, a także z modernizacją, konserwacją i unowocześnianiem sprzętu komputerowego. Nasz serwis stara się pomagać błyskawicznie, najczęściej jeszcze tego samego dnia.

Firma działa 6 dni w tygodniu, najczęściej problematyczna sytuacja zostaje naprawiona całkowicie już podczas pierwszej wizyty informatyka pod podanym adresem. Pracujemy zachowując konkurencyjne stawki za serwis i naprawę komputerów, oraz z oferujemy gwarancję zadowolenia – nic nie zapłacisz przy naprawach nieudanych.

Jeśli podczas naprawy pojawia się problem trudniejszy, i kiedy naprawa nie może odbyć się od ręki, komputer za zgodą Klienta i za pokwitowaniem jest od niego pobierany i przewożony do serwisu komputerowego, gdzie odbywa się naprawa. Następnie sprawne już urządzenie jest odwożone pod wskazany adres przeważnie w ciągu 2-3 dni.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

Czas

Czas naprawy ograniczony do minimum.

Podzespoły

Używamy sprawdzonych i zadawalających cenowo klienta

Koszty

Cennik ustalamy dla Twoich korzyści

Klient

Ostateczna decyzja ZAWSZE należy do klienta

Twoje Plany. Nasza Misja

Wierzymy w ciężką pracę i poświęcenie

A czemu tak? Ponieważ serwis i naprawy PC to nie tylko nasza wiedza i doświadczenie, ale też pasja, a każda awaria to kolejna poprzeczka, którą uwielbiamy przeskakiwać!

Najlepszą rekomendacją firmy jest zadowolony Klient, co motywuje nas jeszcze bardziej!

Nie wiesz od czego zacząć ?

Oferujemy duży wachlarz usług serwisowych; począwszy od pomocy on-line po naprawę sprzętu w serwisie czy administrowanie stronami www.

error: Komunikat:
Treść jest chroniona !!
Call Centre Customer Service

Skontaktuj się z nami

Uzyskaj informacje i wsparcie.