Jesteś lub byłeś naszym klientem?

Twoja opinia jest dla Nas ważna

jak nas ocenili nasi klienci

Ocena  średnia 4.92, oceniono 12 razy

Polecam usługi firmy "CampaNet" .
Moja strona internetowa została wykonana profesjonalnie , w zadeklarowanym terminie. Wszelkie moje uwagi zostały uwzględnione. Mogę stwierdzić ,że moja wizja została w pełni urzeczywistniona,
Usterki usuwane są w możliwie jak najszybszym terminie.
Cały czas mogę liczyć na fachową pomoc i doradztwo.

Domyślny obrazek profilowy
Ela
Łodź
Polecam

Polecam wszystkim tę firmę. Szybko dokładnie i skutecznie poprawia pracę komputera. Odległość dla nich nie ma znaczenia. Jeszcze raz dziękuję i polecam.

Domyślny obrazek profilowy
Iwona
Wrocław

Szybko, sprawnie, profesjonalnie i rzeczowo. Polecam i sama skorzystam jeszcze nie raz.

Domyślny obrazek profilowy
Grazyna Fusiarz + Joerg Szczepanski
Hamburg
Einfach nur genial !!!

Wir haben noch nie einen Menschen kennen gelernt, der mit so viel Ausdauer, Kreativität und Akribie an eine Aufgabe heran geht wie Robert !! Obwohl wir uns nicht persönlich kennen!
Wir haben Robert seinen Kontakt über einen Freund bekommen,der ein sehr zufriedener Kunde ist. Wir sind weiterhin mit Robert in Kontakt, falls es Probleme mit dem PC geben sollte,
oder wir unterhalten uns über Skype.
WIR KÖNNEN NUR EINS SAGEN: """" SUPER,SUPER,SUPER """" !!!!

Grazyna + Jörg

mpolak11
Łodź
Łódź

Miałam okazję ostatnio skorzystać z fachowej pomocy tej firmy. Tak kompetentnych i życzliwych ludzi bardzo rzadko można spotkać pomogli mi rozwiązać wszelkie problemy z moim komputerem a także udzielili wielu cennych rad dotyczących programów poświęcając bardzo dużo swojego czasu.

Domyślny obrazek profilowy
Radosław Burdzy
Polecam

Firma Pana Roberta podchodzi do każdego zlecenia bardzo indywidualnie. Wykonał dla Nas stronę internetową która w pełni spełnia Masze oczekiwania. Dodatkowo zrealizował dla Nas kilka innych zleceń taki jak: reklama firmy w internecie, projekty reklam na telewizory i inne formy reklam na różnych nośnikach. Zdecydowanie polecam jego usługi i zapewne sam będę korzystał w przyszłości. Współpraca z Panem Robertem to czysta przyjemność i profesjonalizm. Polecam

Domyślny obrazek profilowy
Małgorzata
Łodź
Pomoc techniczna

Bardzo rzetelna i fachowa pomoc. Indywidualne podejście do klienta. Bardzo dobre efekty pracy. Wielkie podziękowania za pomoc.Polecam każdemu.

Domyślny obrazek profilowy
Marcin84
Wrocław
Polecam

Pan Robert jest b.dobry w tym co robi,cierpliwy wobec klineta wytłumaczy spokojnie co trzeba,powierzyłem mu laptopa do konserwacji i wrócił jak nowy:)Generalnie POLECAM sami się przekonacie

Domyślny obrazek profilowy
Adrian
Wrocław
😀

Zaniosłem komputer do naprawy był totalną ruiną w ogóle nie chciał się włączyć a teraz mój komputer hula jak nowo narodzony w zaledwie 3 dni bo tyle trzeba było czekać na nowe części tanio szybko byłem w szoku że dało się go naprawić w tak krótkim czasie polecam bardzo tę firmę.

Domyślny obrazek profilowy75
Piotrek
Wrocław
Szybko i łatwo

Dobra obsługa. Dobra cena. Szybko i łatwo. Co nie lubić

Domyślny obrazek profilowy
marcin206
Pabianice
Polecam

Witam, Ja stale korzystam z usług tej firmy ( w tym Icebox-a) mojego laptopa a także laptopy rodziny nie powierzył bym nikomu innemu. Fachowo szybko i stały serwis jeśli chodzi o jakies poprawki, potrafią zdziałać cuda zarówno przy konfiguracji jak i modyfikacji systemu . Polecam i nadal będe korzystał z ich usług jak do tej pory.

Super

Witam, Chciałbym podziękować za stworzenie dla mnie firmowej strony ( www.glazmar.wroclaw.pl ). Mogę też z czystym sercem polecić Icebox-a, przy zleceniu stworzenia strony www dla mnie spotkałem się z profesjonalnym podejściem, oraz doradztwem ! Jeszcze raz dziękuje i polecam.

Poświęć chwilę aby nas poznać

error: Komunikat:
Treść jest chroniona !!
Call Centre Customer Service

Skontaktuj się z nami

Uzyskaj informacje i wsparcie.