Jak aktywować system Windows 10-11 za darmo w legalny sposób?

Jak mogę aktywować Windows za darmo?

Jeśli jesteś jak większość ludzi, którzy nie wiedzą,  jak aktywować system Windows 10 lub 11 , jesteś we właściwym miejscu. W dzisiejszym przewodniku opowiem Ci o prostej i najłatwiejszej metodzie aktywacji systemu Windows.

Ten przewodnik jest przeznaczony dla początkujących, którzy są Użytkownikami w świecie komputerów i nie wiedzą o tym wiele. Może to być również pomocne dla starszych użytkowników komputerów, ponieważ przedstawia wskazówki lub jak kto woli sztuczkę, o których starzy użytkownicy mogą również nie wiedzieć.

Jak wszyscy wiedzą, Microsoft zapowiadał, że ​​Windows 10 jest wersją ostateczną. Dlatego w przyszłości nie będą już dostępne aktualizacje systemu Windows, dlatego zaleca się wkrótce uaktualnienie do nowszej wersji.

Istnieje kilka sposobów na jego aktualizację, na przykład pobranie obrazu ISO systemu Windows 11, a następnie wypalenie go na dysku USB lub DVD i zainstalowanie go tak, jak zwykle.

Teraz problem pojawia się po aktualizacji systemu Windows, ponieważ wymaga aktywacji po 30 dniach. Ponieważ ten system Windows 11 jest dostarczany z 30-dniową bezpłatną wersją próbną po wygaśnięciu, musisz kupić klucz licencyjny i aktywować go.

Tutaj pojawia się pytanie, czy istnieje sposób na aktywację systemu Windows 11 bez zakupu klucza produktu? Odpowiedź brzmi tak przeczytaj w całości ten poradnik, w którym powiemy Ci, jak możesz to zrobić samemu.

Jak wszyscy wiedzą, Microsoft zapowiadał, że ​​Windows 10 jest wersją ostateczną. Dlatego w przyszłości nie będą już dostępne aktualizacje systemu Windows, dlatego zaleca się wkrótce uaktualnienie do nowszej wersji.

Proces aktywacji

1 . Kliknij menu Start, a następnie poszukaj wiersza polecenia lub wyszukaj w Cortanie.

2 . Teraz kliknij prawym przyciskiem myszy CMD i kliknij Uruchom jako administrator  , pojawi się okno dialogowe z ostrzeżeniem, więc zignoruj ​​je i kliknij Tak.

3 . Następnie musisz wprowadzić to polecenie slmgr /skms kms.msguides.com lub jak w tym przypadku slmgr /skms kms.digiboy.ir. Połączy Cię z serwerem KMS.

4 .W wierszu polecenia dodaj to polecenie slmgr /ipk twój klucz licencyjny (wprowadź klucz, który właśnie skopiowałeś z stąd lub z stąd, zgodnie z wersją systemu Windows), a następnie naciśnij Enter.

5 .Poczekaj, aż zostanie kod wykonany całkowicie, może zająć trochę czasu, a następnie przejdź do kolejnego kroku.

6 . Po pomyślnym zainstalowaniu klucza musisz wprowadzić to polecenie slmgr /ato. To wtedy wyświetli się komunikat dialogowy z informacją, że system Windows został pomyślnie aktywowany.

Jest to najłatwiejsze rozwiązanie dla osób, które nie wiedzą, jak aktywować system Windows 10 lub 11.

 Jako, że nie popieramy tej metody aktywacji i jeśli uznasz, że ta metoda była pomocna i pomogła Ci w aktywacji, daj znać w sekcji komentarzy, aby czytelnicy mogli również zorientować się, że ta metoda działa.

Logowanie do konta